Av. İ.Alper Can

Ofisimiz kurucu ortaklarından olan Av. İbrahim Alper CAN Ardahan doğumlu olup, ilk ve orta eğitimini Antalya’da, lise eğitimini Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde başarı burslu olarak tamamlamıştır. Mezuniyetinden sonra bir süre Ankara Barosu’na kayıtlı olarak faaliyet gösteren ve hali hazırda İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini yürütmekte olan Av. İ. Alper CAN ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Aile Hukuku ve İş Hukuku alanlarında müvekkillerine profesyonel avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Avukatımız iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Av. H.İbrahim Tokan

Ofisimiz kurucu ortaklarından olan Av. Hacı İbrahim TOKAN Konya ili Beyşehir İlçesi doğumlu olup, ilk ve orta eğitimini Uşak’ta, lise eğitimini Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nde, lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık mesleğini yürütmekte olan Av. H. İbrahim TOKAN ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Gümrük ve Dış Ticaret Hukuku ve bu bağlamda gelişen İdare ve Vergi Davaları ile Ticaret Hukuku alanlarında müvekkillerine profesyonel avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İyi derecede Fransızca ve İngilizce bilen avukatımız evli ve bir çocuk babasıdır.

Av. Enes Akbaş

Ofisimiz kurucu ortaklarından olan Av. Enes AKBAŞ Antalya doğumlu olup, ilk ve orta eğitimini Antalya’da, lise eğitimini Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesinde, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Mezuniyetinden sonra bir süre Ankara Barosu’na kayıtlı olarak faaliyet gösteren ve hali hazırda İstanbul Barosuna kayıtlı olarak avukatlık mesleğini yürütmekte olan Av. Enes AKBAŞ ağırlıklı olarak Ceza Hukuku, Gümrük ve Dış Ticaret Hukuku alanlarında müvekkillerine profesyonel avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Son yıllarda kamuoyunun gündeminde yer alan bir çok davaya sanık müdafi sıfatıyla katılan avukatımız İngilizce bilmektedir.

Danışmanlığımıza mı ihtiyacınız var?

AGN Hukuk, hukukun temel ilkelerini ve global değerleri temel ilke edinerek insan odaklı düşünce yapısıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Sorunlar karşısında tutumunu hakkaniyet gözeterek, istişare, işbirliği ve bilimsel perspektif çerçevesinde tayin eder.
Bizi arayın

Tel: 0 216 575 20 32
Fax: 0 216 575 20 31

Bize E-Posta gönderin!

iletisim@agnhukuk.com

Neredeyiz?

Fikirtepe Mah. Barış Sk. Alya Life Residence No: 1 Kat: 17 No: 197 Fikirtepe-Kadıköy/İSTANBUL

Scroll to Top