Hakkımızda

Hikayemiz

AGN Hukuk Bürosu her biri kendi alanında uzman olan Avukat ve Danışmanlarıyla Kozyatağı/İstanbul’da hizmet vermektedir.

Hukuk Büromuz, başta Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı (vergi, ceza ve idare), Ceza Hukuku, Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, İdare Hukuku, Aile Hukuku ve İcra ve İflas Hukuku olmak üzere tüm hukuki alanlarda faaliyet göstermektedir.
Aynı zamanda Gümrük ve Dış Ticaret başta olmak üzere teşvik,kambiyo gibi konularda firmalara danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

AGN, hukukun temel ilkelerini ve global değerleri temel ilke edinerek insan odaklı düşünce yapısıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Sorunlar karşısında tutumunu hakkaniyet gözeterek, istişare, işbirliği ve bilimsel perspektif çerçevesinde tayin eder.
Ekip arkadaşları; bireysel menfaat maksatlı değil, kökleri geçmişten gelen, geniş bir maziye sahip ve aydınlık bir istikbal hedefleyen şahıslar olarak bir araya gelmişler ve yekvücut halinde düşlerini hakikate dönüştürme yolunda koşar adım ilerlemektedirler.
İnsanı ve adaleti merkez alan fikir eksenimiz çalışma prensibimizin temelini teşkil eder. İnsan için varolan mutlak adalet öğretisini yine insan için temin etmek, bir araya gelmekteki esas sebebimiz ve nihai arzumuzdur.

Danışmanlığımıza mı ihtiyacınız var?

AGN Hukuk, hukukun temel ilkelerini ve global değerleri temel ilke edinerek insan odaklı düşünce yapısıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Sorunlar karşısında tutumunu hakkaniyet gözeterek, istişare, işbirliği ve bilimsel perspektif çerçevesinde tayin eder.
Bizi arayın

Tel: 0 216 575 20 32
Fax: 0 216 575 20 31

Bize E-Posta gönderin!

iletisim@agnhukuk.com

Neredeyiz?

Fikirtepe Mah. Barış Sk. Alya Life Residence No: 1 Kat: 17 No: 197 Fikirtepe-Kadıköy/İSTANBUL

Scroll to Top